Partner portalu MNM DIAGNOSTICS

Kontakt

Witaj na stronie wiedzapacjenta.pl. Nazywam się Kamila Pasha – jestem redaktorką naczelną.

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 zmieniła rzeczywistość wielu z nas. W moim przypadku przyspieszyła wiele procesów, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. To właśnie dzięki niej powołałam do życia bloga, który stał się głosem pacjentów i ekspertów.

Jeśli tu trafiłaś/trafiłeś, to pewnie dlatego, że poszukujesz informacji na temat zdrowego trybu życia, profilaktyki i wsparcia do walki z chorobą. Jesteś więc w dobrym miejscu. Tu liczy się drugi człowiek i każda historia ma znaczenie – uczy, mobilizuje i inspiruje. Pamiętaj, masz prawo pytać i szukać informacji na temat swojego zdrowia!

Ten portal dedykowany jest wszystkim Wam, poszukującym rzetelnych materiałów. Tu szczególny nacisk kładziony jest na wsparcie dla chorych oraz ich najbliższych. Ze swoim przekazem zwracamy się również do specjalistów, a i nierzadko z apelami do decydentów.

Każda historia pacjenta opowiedziana jest z zachowaniem zasad poszanowania rozmówcy, a jej celem jest edukacyjny, wspierający przekaz. Do rozmów i wywiadów zapraszani są także eksperci i autorytety z wielu dziedzin.

Strona Wiedzapacjenta.pl ma charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Przede wszystkim nie stanowi i nie zastąpi Ci porady lekarskiej. Jako redakcja strony podejmuję się wszelkich niezbędnych działań, by pojawiające się na niej informacje były poprawne merytorycznie i rzetelne, jednakże pamiętaj: decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza.

Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na jej stronach, gdyż nie prowadzą działalności leczniczej, polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.

Nasze prawa autorskie

Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że materiały publikowane na naszym portalu objęte są prawem autorskim. Dotyczy to przede wszystkim treści tworzonych przez redakcję, ale i informacji prasowych, których właścicielami są wyłącznie nasi partnerzy (to od nich bezpośrednio powinna być pozyskiwana zgoda na dystrybucję). Przedruk materiałów w formie papierowej, elektronicznej, czy umieszczanie ich na kanałach mediowych, w innym języku jest uznane za łamanie prawa polskiego.


Masz pytania odnośnie portalu:

kontakt@wiedzapacjenta.pl

Chcesz opowiedzieć swoją historię:

kamila.pasha@wiedzapacjenta.pl

Close