Kontakt

Choroba często wymaga dokonania modyfikacji w dotychczasowym sposobie życia, poczynając od diety i aktywności fizycznej, po wyznaczanie nowych celów życiowych, pewnego przewartościowania i reorganizacji priorytetów.

Ten portal dedykowany jest wszystkim Wam poszukującym rzetelnych informacji na temat profilaktyki i zdrowia. Skierowany ze szczególną uwagą na wsparcie dla chorych oraz ich najbliższych. Ze swoim przekazem zwracamy się również do specjalistów, a i nierzadko z apelami do decydentów.

Każda historia opowiedziana na blogu jest prawdziwa i jej celem jest edukacyjny, wspierający przekaz. Do rozmów i wywiadów zapraszamy także ekspertów i autorytety z wielu dziedzin.

Najważniejszy jest tu człowiek, bo większość pacjentów, szczególnie tych chorujących przewlekle, chce wieść życie jak najbardziej zbliżone do tego sprzed choroby. Dlatego nie należy wykluczać ich z życia społecznego. Bądźmy zatem otwarci i wyrozumiali. Nie oceniajmy, najpierw poznajmy drugiego człowieka i jego życiową historię.

Strona Wiedzapacjenta.pl ma charakter wyłącznie edukacyjny i informacyjny. Przede wszystkim nie stanowi i nie zastąpi Ci porady lekarskiej. Jako redakcja strony podejmujemy się wszelkich niezbędnych działań, by pojawiające się na niej informacje były poprawne merytorycznie i rzetelne, jednakże pamiętaj decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza.

Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na jej stronach, gdyż nie prowadzą działalności leczniczej polegającej na udzielaniu świadczeń zdrowotnych w rozumieniu art. 3 ust 1 ustawy o działalności leczniczej.

 


Masz pytania – skontaktuj się z nami:

kontakt@wiedzapacjenta.pl

Chcesz opowiedzieć swoją historię:

kamila.pasha@wiedzapacjenta.pl | Kamila Pasha

Close